خانه / تکنولوژی / اسنپ سامانه هوشمند حمل و نقل
اسنپ سامانه هوشمند حمل و نقل آنلاین

اسنپ سامانه هوشمند حمل و نقل

اسنپ سامانه هوشمند حمل و نقل

زندگی کردن در شهرهای بزرگ ضمن مزیت هایی که دارد مشکلاتی هم دارد ترافیک و شلوغی وسایل نقلیه عمومی یکی از آنهاست.  اسنپ  سامانه هوشمند حمل و نقل می تواند وسیله ای مطمئن را با قیمتی مقرون به صرفه برای رسیدن به مقصد در اختیار ما قرار دهد.

با اینکه در شهرهای بزرگ فروشگاه ها و مراکز خرید و بیمارستان ها و مکانهای تفریحی در هر منطقه ای وجود دارد اما ترافیک و راه های طولانی و مسیرهای پر تردد هم وجود دارد.

در شهری مانند تهران وسایل نقلیه عمومی بسیاری مانند تاکسی و اتوبوس و مترو وجود دارد اما همه اینها باز هم جوابگوی این حجم از حمل و نقل مسافر نمی باشد.
سامانه دریافت خودرو آنلاین اسنپ درحدود چهار سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و خدمات خوب و مطمئنی را به مشتریان در سطح شهر ارائه داده است و اکنون نیز در بیش از صد شهر بزرگ و کوچک ایران در حال فعالیت است و یکی از بزرگترین سامانه های آنلاین حمل و نقل در کشور به شمار می آید.

درخواست آنلاین خودرو

اسنپ چه خدماتی را به مسافران ارائه می کند؟

اسنپ در واقع ما بین مسافر و راننده خودرو مانند یک پل ارتباطی عمل می کند. دیگر لازم نیست شما برای رفتن به مقصدتان از خانه بیرون بیایید و مسیری را طی کنید تا به تاکسی و وسایل نقلیه عمومی دیگر برسید.

با نصب برنامه و اپلیکیشن اسنپ روی تلفن هوشمند و یا تبلت خود به آسانی می توانید وارد این سامانه شوید و به صورت اینترنتی درخواست خودرو نمایید، رانندگان اسنپ با توجه به لوکیشنی که شما تعریف و تعیین کرده اید در کمترین زمان ممکن خود را به شما می رسانند.
همچنین از طریق برنامه اسنپ شما می توانید موتورسیکلت نیز درخواست نمایید.

موتور سیکلت در شهر های شلوغ وسیله نقلیه کارآمدی به شمار می رود که می تواند شما را زودتر به مقصد برساند. به عنوان مثال در یک روز شلوغ قصد دارید به بازار تهران بروید مسلما تردد با خودرو شخصی آن هم در خیابان های شلوغ اطراف بازار کار آسانی نیست می توانید در اینگونه مواقع موتور سیکلت درخواست کنید تا زودتر شما و یا بسته های ارسالی تان را به مقصد برسانند.

اسنپ سامانه آنلاین درخواست خودرو و موتورسیکلت

اسنپ سفری ایمن و مقرون به صرفه

با تعیین مبدا و مقصد سفر روی اپلیکیشن اسنپ شما می توانید میزان قیمت در نظر گرفته شده برای مسیر خود را ببینید و سپس نسبت به درخواست خودرو اقدام نمایید بنابراین دیگر نیاز نیست در انتهای مسیر مجبور به چانه زنی با راننده شوید. همچنین رانندگان اسنپ سعی می کنند با استفاده از برنامه های مسیر یاب کوتاهترین راه و خلوت ترین راه را برای رساندن شما به مقصد انتخاب نمایند تا شما در طی راه از آسایش بیشتری برخوردار بوده و ترافیک کمتری را تحمل نمایید.
شما می توانید مبلغ دریافت خودرو اسنپ را هم به صورت نقدی و در صورت به همراه نداشتن پول نقد مبلغ را به صورت آنلاین از طریق کارت بانکی خود پرداخت نمایید.

همچنین ببینید

فیلیمو تماشای آنلاین فیلم و سریال

فیلیمو تماشای آنلاین فیلم و سریال امروزه بیشتر ما در طی روز یا سرگرم کار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *