خانه / علم و دانش / آموزشگاه زبان سفیر گفتمان
آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

امروزه یادگیری زبان های مختلف برای همه مردم دنیا تنها یک آموزش محسوب نمی شود بلکه یک ضرورت و نیاز واقعی است. با پیشرفت زندگی در همه عرصه ها بخصوص در حوزه تکنولوژی و آموزشی دیگر نمی توان از یادگیری زبان های زنده دنیا بخصوص زبان انگلیسی فرار کرد و یا سر باز زد.
یادگیری هر زبانی به طور جداگانه پنجره ای از میراث و فرهنگ و ادبیات و تاریخ ملل دیگر را به روی ما باز می کند و ما را با روحیات و آداب و رسوم آن ها در زندگی آشنا می سازد. در جوامع امروزی که به جهت وجود اینترنت و فضای مجازی تعامل مردمان کشورها با یکدیگر نزدیکتر و آسان شده است اگر کسی زبان انگلیسی را حداقل در حد رفع نیازهای ضروری و متوسط بلد نباشد به مشکل دچار خواهد شد.
یکی دیگر از دلایلی که لازم است زبان بیاموزیم این است که بسیاری از رشته های تحصیلی که اکنون در دانشگاه ها تدریس می شود از منابعی به زبان انگلیسی تهیه شده که بسیاری از آن ها نیز ترجمه نشده و یا آنقدر به روز است که برای دستیابی هر چه سریعتر به این منابع نیاز است تا خودمان دست به کار شویم و از موضوع مطلع گردیم. همچنین برای حضور در مجامع بین المللی و یا سفرهای توریستی لازم است که زبان انگلیسی را در حد متوسط بدانیم.
دیگر آن که زبان انگلیسی به ما کمک می کند هر مهارتی را به راحتی بیاموزیم به عنوان مثال برای آموزش کامپیوتر و یادگیری برنامه های گوناگون و متنوع آن زبان انگلیسی به ما کمک بسیاری می نماید.
پس تا دیر نشده اقدام کنیم و در کسب مهارت های بیشتر و یادگیری زبان بین المللی انگلیسی بکوشیم تا از قافله علوم روز که به سرعت در حال پیشرفت است عقب نمانیم.


درباره موسسه زبان سفیر گفتمان

این موسسه فعالیت خود را در حدود دو دهه پیش آغاز کرده است و اکنون یکی از موسساتی است که دارای ۱۰۷ شعبه در تهران و مراکز دیگر استان ها می باشد. این موسسه توانسته است در این سال ها دوره های آموزش در کلاس و همچنین آموزش های آنلاین را برای زبان آموزان خود فراهم نماید که در این راه از اساتید و مدرسین برجسته کمک گرفته و توانسته در مسیر ارائه خدمات در این عرصه بهترین باشد.

در سفیر چه منابعی آموزش داده می شود؟

برای زبان آموزان در آموزشگاه های سفیر از منابعی همچون کتابهای آموزشی معتبر، ویدئو های آموزشی، کتاب های داستان و فیلم و.. استفاده می شود تا مهارت های دانشجویان چه از لحاظ شنیداری و چه نوشتاری تقویت گردد.
خدماتی که سفیر به زبان آموزان ارائه می دهد.
این آموزشگاه سعی داشته از ابتدا تا کنون خدمات خوبی را به زبان آموزان و دانشجویان خود ارائه دهد این خدمات شامل خدمات آموزشی و همچنین خدمات جانبی می شود.
خدمات آموزشی سفیر شامل دوره های آموزشی متعدد ترمیک، فشرده و نیمه فشرده می شود که می توانید با توجه به وقت خود و یا در نظر گیری برنامه های آتی خود جهت شغل و ادامه تحصیل و یا مهاجرت از این کلاسها استفاده کرده و زودتر به هدف مورد نظر خود دست یابید.
برای ارائه خدمات جانبی نیز موسسه سفیر برنامه های متنوع نمایش فیلم و تورهای تهرانگردی به زبان انگلیسی را تدارک دیده که باعث می شود زبان دانشجویان از طریق نزدیکی با جغرافیای شهری و دیدن خیابان ها و اِلِـمان های بصری شهر تقویت شود. همچنین این آموزشگاه از آموزش های مجازی نیز برای بالا بردن سطح علمی زبان آموزان و دانشجویان بهره گرفته است.

لذت یادگیری زبان با سفیر

آزمون های موسسه گفتمان سفیر

پس از طی دوره های آموزشی و رسیدن به سطوح مختلف، دانشجویان می توانند در آزمون های مختلف شرکت کرده و سطح زبان خود را بیازمایند، علاوه بر آن که می توانند در آزمون های معتبر تافل و آیلتس که شرط مهمی برای بازار کار و یا مهاجرت تحصیلی محسوب می شود شرکت نمایند و با اخذ این مدارک گام های بلندی برای رسیدن به اهداف آتی خود بردارند.

همچنین ببینید

اثرات رنگ آمیزی

چرا رنگ آمیزی در سلامت ذهن افراد بزرگسال بسیار موثر است؟

شاید برایتان عجیب باشد که یک کتاب رنگ آمیزی را به جای اینکه در کتابخانه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *